RUUNIMAAGIA

Ruunid on iidsed maagilised märgid, mis on läbi aegade aidanud nende poole pöördujail saavutada oma eesmärke. Sõna “ruun” pärineb protogermaani sõnast “runo”, mis tähendab loitsu, saladust või sosinat.

Valmistan personaalseid kaitseotstarbelisi ja eesmärgipõhiseid ruunimärke ning pikaajalise praktika jooksul olen saanud aidata paljusid häid inimesi. 

Sagedasti on mul palutud teha märke eluruumide kaitseks nii erinevate inimlike ohtude ja õnnetuste puhuks, kui ka teise maailma pahasoovliku energia vastu.

Tänulikku tagasisidet on tulnud unehäirete ja unenägude poolt tagakiusatutelt, kodu- ning hingerahu saavutanuilt, samuti kaaslase leidmise või suhteprobleemide puhul.

Eesmärgipõhised ruunid on aidanud selja taha jätta keerulisi aegu, minna eluga edasi, olla MINA ISE!

Häbenema ega kahtlema ei pea - Ruunimaagilt on tarvilist abi nõutanud muude hääde inimeste seas ka kahe jalaga maa peal seisvad jõu- ja päästestruktuuride esindajaid, realistlikke riigitegelasi, kainelt kalkuleerivaid äriinimesi, psühholooge ja tugiisikuid, tuntud telenägusid ja raadiohääli, näitlejaid, kunstnikke ja muusikuid, samuti mitut masti maage, nõidasid kui selgeltnägijaid.

LASE ENNAST AIDATA!